Меню Закрити

ERASMUS DAYS ПРОЄКТУ E-DEBUT

11 жовтня 2023 року, в рамках #ErasmusDays в Україні, на запрошення проректорки з міжнародної проєктної діяльності Запорізький національний університет – ЗНУ, д. ф. н. Олени Тупахіної, виконавиця проєкту e-Debut, експерт грантових заявок рамкових програм Європейської Комісії Горизонт 2020 та Горизонт Європа, д.ф.н., проф. Русудан Махачашвілі провела семінар “Як НЕ треба писати проєктну заявку: погляд експерта”. У заході мали змогу взяти участь і науковці Київський Університет імені Бориса Грінченка та Запорізького національного університету, представники НТСА обох закладів. Зокрема, було розглянуто історію успіху заявки проєкту ЄС Еразмус+ (Жан Моне)  e-DEBUT “Європейський досвід цифрового управління для України: інструменти та наслідки” (Грантова Угода № – 101127007).